english

SOLÁRIUM Café
Metodova 8
080 01 Prešov

Otváracie hodiny:

Solárium
Parafango
Rolletic

Po-Pia: 09:00-17:00
Mimo otváracích hodín
na objednávku
0905 242 621

Kozmetika
Po-Pia: 09:00-17:00
Mimo otváracích hodín
na objednávku
051/77 14 484
mobil: 0904 563 828


Rozmaznávajte sa, doprajte si pohodu!

Denne ochkáme nad krásou modeliek, obdivujeme ich dokonalé opálené pevné telá, krásne vlasy a make up. A samozrejme každá chceme vyzerať aspoň na chvíľu ako ony.

Každá žena je krásna a našou úlohou je prispieť k splneniu tejto túžby a krásu ženy rozvíjať a udržiavať. Krása sa odráža v harmónii srdca, tela i myslení. Uvedomujeme si, že jedným zo základných predpokladov úspechu je dokonalý vzhľad. Naše služby Vám poskytnú dokonalú starostlivosť o Vaše telo, vlasy a pleť, odpočinok a relax. Všetky používané prostriedky, ktoré používame, zaručujú dosiahnutie vynikajúcich výsledkov.

V centre mesta Prešov na Metodovej ul. č. 8 Vám ponúkame komplexné služby v starostlivosti o telo, pleť a vlasy.

Doprajte si zdravo vyzerajúcu opálenú pokožku. Úlohou solária je nahradiť prirodzený deficit slnečného žiarenia umelým spôsobom a zlepšiť tak zdravotný stav človeka. Okrem toho Vám Solárium umožní zrelaxovať, zbaviť sa stresov, do bronzova sa opáliť a udržať si zlatistú farbu aj počas zimy. Opálená pokožka pôsobí estetickejšie a je menej citlivá na slnečné žiarenie. Solárium pomáha telu vytvoriť hormóny a životne dôležitý vitamín D, ktorý má veľký význam pre stavbu kostí, zubov a vlasov. Zároveň má priaznivý efekt pri rôznych kožných ochoreniach ako je akné, psoriáza a seborhea.

Parafangové zábaly sú určené všetkým, ktorí túžia po lepšej postave, majú problémy s celulitídou, trápia ich strie, nadváha, alebo len jednoducho chcú mať pekné, pevné a zdravé telo. Parafangové proticelulitídové zoštihľujúce zábaly (zábaly z morského bahna s parafínom) patria k účinným ošetreniam na formovanie postavy. Vďaka svojim mineralizačným schopnostiam zvyšujú v tele tok lymfy a tým napomáhajú vylučovanie toxických látok z tela. Aplikácia zábalu je technicky nenáročná a výsledky sú merateľné v centimetroch, už po prvom sedení!

Experimentujte so všetkým okrem svojej pleti! Každá pleť je výnimočná, rovnako ako vy. Aby pleť zostala čo najdlhšie krásna a mladá, je potrebná pravidelná starostlivosť. U nás sa vaše túžby môžu stať skutočnosťou. Naše kozmetičky Vám navrhnú a odporučia najvhodnejšiu kozmetiku ako aj denné a večerné líčenie. Zmyslom našej práce je ukázať pôvab každej ženy.

Rolletic je účinný masážny stroj, ktorý pri pravidelnom používaní tvaruje postavu, spevňuje svaly a napnutie kože, pomáha zmenšovať objem masírovaných partií, odbúrava tukové vankúšiky, uvoľňuje svalové napätie, požívaním dostatočného množstva tekutín, pri zdravej výžive a použití vhodných kozmetických prípravkov odstraňuje celulitídu.

Ak chceme byť krásne, nemôžeme zabúdať ani na pravidelný pitný režim. Preto v rámci kompletnej starostlivosti o Vaše telo a zabezpečení pôžitku, ktorý pri poskytovaní našich služieb určite zažijete, si v príjemnom prostredí solária môžete dopriať aj šálku čaju, ktorý Vás v zimnom čase zahreje alebo pohár chladeného džúsu alebo minerálky, ktorý Vás v čase letných horúčav príjemne povzbudí. V týchto priestoroch solária Vás môžu počkať Vaši známi, kým svojmu telu, pleti a vlasom doprajete všetko, čo si zaslúžia!

Copyright © 2002-2024 MAMEDIA, s.r.o.