english

SOLÁRIUM Café
Metodova 8
080 01 Prešov

Otváracie hodiny:

Solárium
Parafango
Rolletic

Po-Pia: 09:00-17:00
Mimo otváracích hodín
na objednávku
0905 242 621

Kozmetika
Po-Pia: 09:00-17:00
Mimo otváracích hodín
na objednávku
051/77 14 484
mobil: 0904 563 828

Parafangové zoštíhľujúce zábaly

Parafangové proticelulitídové zoštihľujúce zábaly (zábaly z morského bahna s parafínom) patria k účinným a cenovo mimoriadne dostupným ošetreniam na formovanie postavy. Vďaka svojim mineralizačným schopnostiam zvyšujú v tele tok lymfy a tým napomáhajú vylučovanie toxických látok z tela. Aplikácia zábalu je technicky nenáročná a výsledky sú merateľné v centimetroch, už po prvom sedení! Počas jednej kúry sa znižuje objem lokálne o cca. 2 - 5 cm.

Parafangové zábaly sú určené všetkým, ktorí túžia po lepšej postave, majú problémy s celulitídou, trápia ich strie, nadváha, alebo len jednoducho chcú mať pekné, pevné a zdravé telo.

Parafangové ošetrenie:

Kúru začíname aplikáciou telového peelingu CREMFOLIANT, ktorý odstraňuje odumreté bunky a pripraví pokožku na lepšie prijatie výživných látok z ampúl a parafanga. Po použití telového peelingu sa použijú ampulky AMINODREN (pozostáva z morských rias, ktoré stimulujú drenáž, majú protiedémové účinky a sú skôr určené pre ošetrenia zamerané na ubúdane v centimetroch) alebo ampilky AMINOCEL A.H.A. ( ide o sérum s 3% koncentráciou A.H.A. kyselín, odstraňuje keratinizované bunky, zvyšuje elasticitu pokožky, zvyšuje vylučovanie tekutín a toxínov, rastlinné proteíny a extrakt z kofeínu stimulujú lipolýzu a zlepšujú celulitídu).

Potom nasleduje nanášanie TEPLÉHO parafanga ANESI. Už samotný pocit tepla je mimoriadne príjemný, hlavne v prípade celulitov, kde na postihnutých miestach je charakteristické zníženie lokálnej teploty pokožky. Parafango je atomizované morské bahno obohatené oligoelementmi a zmiešaný parafínom, vďaka svojim remineralizačným účinkom zvyšuje tok lymfy a urýchľuje vylučovanie toxických látok z nášho tela, má ukľudňujúce účinky, hĺbkovo čistí a revitalizuje pokožku, zlepšuje krvný obeh. Jeho aplikácia pomáha relaxovať telo a opitmalizuje penetráciu aktívnych látok z ampúl. Morské bahno pomáha vylučovaniu toxínov, má ukľudňujúce účinky, hĺbkovo čistí pokožku, revitalizuje ju a zlepšuje krvný obeh. Parafín vyvoláva efekt mini-sauny, ktorý sa zvyšuje bandážovaním. Tento efekt odstraňuje produkty metabolizmu, zabezpečuje hydratáciu a vpravovanie ampuliek má dlhotrvajúce účinky, vďaka vzniknutej oklúzií.

Po uplynutí doby pôsobenia - cca 30-40 min sa parafango „stiahne„ z pokožky (podobne ako pri parafínovom zábale). Následne sa pokožka ošetrí krémom LIPOAMINOCEL ( ide o je thermoaktívnu multifázovú emulziu, ktorá zvyšuje lokálnu mikrocirkuláciu, stimuluje lipolýzu a znižuje zadržanie tekutín) alebo krémom AMINOFIRM (ide o spevňujúci multifázový krém obohatený kolagénom a elastínom, ktoré spevňujú pokožku a vrátia jej elasticitu).

Ošetrenie presne zapadá aj do koncepie SPA či wellness, preto ho s úspechom používajú tisícky salónov na celom svete.


Copyright © 2002-2024 MAMEDIA, s.r.o.